Prahou plnou strašidel

FOTKY zde

„Rok od roku lepší, to je oč tu běží!“
A když běží, tak doopravdy běží…
Včera večer jsme totiž běhali po Praze, abychom dosáhli v závodě Prahou plnou strašidel ještě lepšího výsledku, nežli před rokem (5.místo). A to se nám povedlo!

Tým „Cementi“ (Vítek, Mates a Fanda) se umístil na 5. místě ve střední dětské kategorii.
A tým „Antananarivo“ (Anička, Anetka a Petr) se umístil na krásném 2.místě v nejstarší dětské kategorii.
Vedoucí také závodili (v kategorii dospělí), jenže konkurence byla silnější, tudíž se neumístili na prvních 5-ti vyhlašovaných pozicích.

Mimo jiné jsme ještě před závodem navštívili skautský institut na Staromáku, kde jsme si dali výbornou čokoládu s koláčkem. Poté co jsme se dozvěděli skvělé výsledky, jsme pospíchali zmrzlí na kost do klubovny, kterou nám propůjčili pražští skauti, kde jsme také přespali.
Moc jsme si to užili a děkujeme všem, co nám drželi palce.
A nadále se budeme snažit dodržet heslo „Rok od roku lepší“ tak, jak se nám to daří doposud.

Bouky 14. 1. 2018

Uložit odkaz do záložek.