100 let republiky – Praha – videomapping

FOTO ZDE

V sobotu 27. 10. skauti vyrazili do Prahy, kde k oslavám stého výročí od založení Československa proběhlo promítání na nově zrekonstruovanou budovu národního muzea na Václavském náměstí. Projekce (= videomapping)  zachytila důležité momenty českých dějin. Bylo poznat, že do toho dali tvůrci kousek svého srdce. Jak jsme tam tak stáli a pozorovali vznik Československa, nacistickou okupaci, komunistický převrat, sovětskou invazi, normalizaci, sametovou revoluci, tak nám běhal mráz po zádech.
Celý večer v nás zanechal hodně pocitů! Nikdy nezapomenu!

Bouky – V. Boukal

Záznam videomappingu:
https://video.aktualne.cz/z-domova/primy-prenos-videomapping-na-narodnim-muzeu-cesko-oslavuje-v/r~ca762fa8da0e11e8b5b20cc47ab5f122/?redirected=1541100319

https://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-zpravy/573472/video-videomapping-na-fasadu-narodniho-muzea-se-potykal-s-problemy-presto-divaky-nadchnul.html

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *