V Benešově straší

FOTO ZDE

V Sobotu, dne 24. listopadu jsme vlakem vyjeli na 12. ročník akce V Benešově straší. Došli jsme k Základní škole Karlov, kde se celá akce konala. Po zahájení se týmy vydaly na hledání strašidel. Každý tým dostal své šifry, z kterých po vyluštění zjistil, kde se strašidlo nachází. Po hodině a půl usilovného pátrání po strašidlech se týmy vrátily zpátky a mohli si dát párek, či kelímek teplého čaje. V šest hodin odpoledne proběhlo vyhlášení vítězů, po němž jsme jeli zpátky domů.

Z kategorie skauti a skautky se zúčastnil tým Phoca Witulina (2. místo), Červený traktůrek, Veverky a Modří Medvědi.
Ze světlušek a vlčat se zúčastnili Jednorožci (3. místo), Stopaři a Medvědi. Za kategorii světlušek a vlčat s doprovodem běželi Modřinky.

Matěj „Kid“ Průcha

 

Phoca Witulina (2. místo)                                           Červený traktůrek

 

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *