Víkendovka „Prahou plnou strašidel“

foto zde

O víkendu 11. – 13. 1. jsme se se skauty vydali do Prahy. V sobotu nás čekal náročný závod „Prahou plnou strašidel“, kterého se zúčastnili tři skupinky – jedna mladších skautů, druhá starších skautů a třetí skoro „dospělých“ skautů. Všichni jsme v mrazivém počasí luštili šifry a běhali po zákoutích Staré Prahy. Nejlépe dopadla skupinka „dospělých“, která se umístila na krásném 4. místě. Pro všechny to byl velký zážitek a zkušenost do příštích let. A vzhledem k tomu, že skauty nevyčerpá nějaký závod, jsme se v neděli ještě vydali na únikovou hru, kde jsme zase trénovali naše mozky! Tím jsme zakončili tento supr čupr víkend v Praze!

Bouky, 14. 1. 2019

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *